Thermal insulation

Paroc - płyta Paroc Pro Slab 100

Paroc - płyta Paroc Pro Slab 100

Paroc

Category: thermal insulation - mineral wool

product #: 4852

Priceunit price 22,82zł26,90złfor m²   4.32 sales unit

PriceNET 98,58zł116,21zł PriceGROSS 121,26zł142,94zł

Add to cart Order multiples of: 1

Out of stock

Add to wish list Add to Compare Ask about product


Report an error in description »Product description

PAROC Pro Slab 100 to niepalna płyta na bazie wełny kamiennej do izolacji termicznej powierzchni płaskich w urządzeniach przemysłowych oraz zbiorników.

Płyta z wełny mineralnej przeznaczona do izolacji termicznej i akustycznej powierzchni płaskich, ścian dużych zbiorników niskotemperaturowych, dużych kotłów energetycznych, elektrofiltrów, kanałów spalin, instalacji odsiarczania spalin oraz jako wypełnienie blaszanych kasetonów.

Wytrzymałość

  • Niezmienność reakcji na ogień z upływem czasu/ degradacji: Właściwości ogniowe wełny mineralnej nie pogarszają się z upływem czasu. Klasyfikacja Europejska produktów jest związana z zawartością organicznego lepiszcza, która nie zwiększa się z upływem czasu.
  • Niezmienność reakcji na ogień w wysokich temperatur: Właściwości ognioodporne wełny kamiennej nie pogarszają się w wysokiej temperaturze. Klasyfkiacja ogniowa produktu jest powiązana z zawartością związków organicznych, która pozostaje na stałym poziomie lub zmniejsza się w wyższej temperaturze.
  • Niezmienność oporu cieplnego z upływem czasu/ degradacja: Przewodność cieplna produktów z wełny mineralnej jest niezmienna w czasie, lata doświadczeń wykazały, że włókna strukturalne są stabilne a w porach wyrobu nie znajdują się inne gazy oprócz powietrza atmosferycznego
  • Maksymalna temperatura stosowania - stabilność wymiaru 550 °C / EN 14303:2009+A1:2013 (EN 14706)
  • Niezmienność oporu cieplengo w wysokich temperatur: Przewodność cieplna produktów z wełny mineralnej jest niezmienna w czasie, lata doświadczeń wykazały, że włókna strukturalne są stabilne a w porach wyrobu nie znajdują się inne gazy oprócz powietrza atmosferycznego

Technical data

density:
100 kg/m³
fire classification - reaction to fire:
A1
high temperature resistance:
550 °C
length:
1000 mm
thermal conductivity λ:
0,043 W/mK
water absorption:
< 1 kg/m2
width:
600 mm
number pieces in packaging:
6
size:
40 mm

Attachments