Thermal insulation

Paroc - płyta Linio 10

Paroc - płyta Linio 10

Paroc

Category: thermal insulation - mineral wool

product #: 27395

Priceunit price 15,53zł17,10złfor m²   4.32 sales unit

PriceNET 67,09zł73,87zł PriceGROSS 82,52zł90,86zł

Add to cart Order multiples of: 24

Out of stock

Add to wish list Add to Compare Ask about product


Report an error in description »Product description

Płyta PAROC Linio 10 jest niepalną izolacją na bazie wełny kamiennej, zastosowaną jako warstwa ociepleniowa ścian z cienko warstwowymi tynkami fasadowymi w istniejących bądź nowych budynkach. Płyta fasadowa posiada doskonałą izolacyjość cieplną oraz wytrzymałość mechaniczną. Nie gromadzi wilgoci i nie reaguje na zmiany temperatury. Stosując płytę fasadową można w łatwy sposób stworzyć gładką powierzchnię bazową do zaprawy tynkarskiej w przypadku nierównych powierzchni ściany nośnej. Jednocześnie, poprawia ona izolacyjność akustyczną i zwiększa bezpieczeństwo przeciwpożarowe ściany zewnętrznej. Płyty należy przyklejać na ścianie stroną z czerwonymi znaczkami i mocować do ściany zewnętrznej łącznikami mechanicznymi.

Sztywna, ogniochronna płyta o zaburzonym układzie włókien z wełny kamiennej, o wysokich właściwościach izolacyjności cieplnej.

Zastosowanie

Niepalna płyta z wełny kamiennej do izolacji cieplnej i akustycznej otynkowanych ścian zewnętrznych, wykonywanych metodą lekką mokrą (BSO). Znakowana czerwonymi znaczkami na powierzchni przyklejanej do podłoża ściennego.


Technical data

declared thermal conductivity λ:
0,036 W/mK
diffusion resistance µ:
1
fire classification - reaction to fire:
A1
length:
1200 mm
water absorption:
< 1 kg/m2
width:
600 mm
Number of cubic feet in a package:
4,32 m²
Package Quantity:
24 item
size:
50 mm

Attachments