Thermal insulation

Paroc - płyta Fire Slab 90

Paroc - płyta Fire Slab 90

Paroc

Category: thermal insulation - mineral wool

product #: 4726

Priceunit price 20,91zł27,44złfor m²   5.76 sales unit

PriceNET 120,44zł158,05zł PriceGROSS 148,14zł194,41zł

Add to cart Order multiples of: 1

Out of stock

Add to wish list Add to Compare Ask about product


Report an error in description »Product description

Płyta z wełny mineralnej do izolacji termicznej kanałów spalin, komór paleniskowych, kotłów wysokotemperaturowych, kominów oraz wszystkich powierzchni narażonych na stałe działanie wysokich temperatur.

Wytrzymałość

  • Niezmienność reakcji na ogień z upływem czasu/ degradacji: Właściwości ogniowe wełny mineralnej nie pogarszają się z upływem czasu. Klasyfikacja Europejska produktów jest związana z zawartością organicznego lepiszcza, która nie zwiększa się z upływem czasu.
  • Niezmienność reakcji na ogień w wysokich temperatur: Właściwości ognioodporne wełny kamiennej nie pogarszają się w wysokiej temperaturze. Klasyfkiacja ogniowa produktu jest powiązana z zawartością związków organicznych, która pozostaje na stałym poziomie lub zmniejsza się w wyższej temperaturze.
  • Niezmienność oporu cieplnego z upływem czasu/ degradacja: Przewodność cieplna produktów z wełny mineralnej jest niezmienna w czasie, lata doświadczeń wykazały, że włókna strukturalne są stabilne a w porach wyrobu nie znajdują się inne gazy oprócz powietrza atmosferycznego
  • Niezmienność oporu cieplengo w wysokich temperatur:    Przewodność cieplna produktów z wełny mineralnej jest niezmienna w czasie, lata doświadczeń wykazały, że włókna strukturalne są stabilne a w porach wyrobu nie znajdują się inne gazy oprócz powietrza atmosferycznego

Technical data

declared thermal conductivity λ:
0,037 W/mK
density:
90 kg/m³
fire classification - reaction to fire:
A1
length:
1200 mm
water absorption:
< 1 kg/m2
width:
600 mm
size:
40 mm

Attachments